Biz Eksen Araştırma'yız...

Hakkımızda...

2004’ten beri 60’tan fazla ülkede araştırma yapan bağımsız bir araştırma firmasıyız. İstanbul, Barselona, Dubai, Cidde, Doha, Kuveyt, Amman ve Cape Town’da ofislerimiz bulunmaktadır.  Gelişmekte olan pazarlarda çeşitli kalitatif ve kantitatif araştırma hizmeti veriyoruz ve temel hedef kitlemiz erişilmesi zor gruplar.

Araştırma projeleri hazırlayan, hazırlanan projelerin saha çalışmalarını yürüten ve araştırmaların değerlendirmelerini yapan Eksen Araştırma, müşterileri için en etkin ve verimli araştırma çözümlerini sunar.

Bilimsel ilkelere bağlı, geçerli ve güvenilir araştırmalar gerçekleştirme hedefi ile yola çıkan Eksen Araştırma, müşterilerine güvenilir, hızlı ve sonuç odaklı hizmet vermektir.

Bu alanda deneyimli kadrosuyla Eksen Araştırma, saha çözümleri konusunda uzmanlaşmıştır. Tam zamanlı saha ekibi ile araştırma biliminin ilkelerine uygun, denetlenebilir ve sağlıklı saha çalışmaları yürütür. Bu doğrultuda personelini düzenli olarak eğiterek sürekli öğrenmeye ve gelişmeye açık bir çizgi takip etmektedir.

Eksen Araştırma, Araştırmacıları Derneği ve ESOMAR üyesidir. Bütün çalışmalarını ESOMAR ilkelerine bağlı kalarak gerçekleştirir. Yapılan çalışmaların gizlilik ilkesine sonuna kadar bağlı kalır.

Uzmanlığımız merakımızda saklı.

Kalitatif ve Kantitatif araştırma için sunduğumuz hizmetler bütün metotları kapsar ve gereken hizmetleri kendi kaynaklarımızı kullanarak sunuyoruz. Çevrimiçi araştırma metotları sunan ülkemiz ve bölgemizdeki birkaç firmadan biriyiz. Katılımcı teminini kendi veri bankamızı ve panelimizi kullanarak sağlıyor, toplantılar için kendi tesislerimizi kullanıyoruz. Çağrı merkezimiz 25 telefon istasyonundan oluşuyor ve bütün görüşmeler ve veriler daima kayıt altındadır.

Şirketlerin karar verme sürecinde ihtiyacı olan öngörüleri toplar, tavsiyede bulunuruz. Sağlık, tüketici ürünleri, otomotiv, tarım, iletişim, finans,  enerji sektörü, telekomünikasyon ve kamu hizmetlerine gibi birçok alanda danışmanlık ve araştırma hizmeti sunuyoruz. Yıllardır farklı sektörlerde ürün ve hizmet veren yüzlerce müşteri ile ortaklık yaptık ve de hedeflerine ulaşmasına yardımcı olduk ve yapmaya devam ediyoruz.

Detaya ve kaliteye verdiğimiz önem 350’den fazla markanın bizimle düzenli olarak çalışması için bir motivasyon olagelmiştir ve yüzlerce müşterimize sağladığımız öngörüler ismimizi başarıyla özdeşleştirdi.

Kurumlar Arası

İşimizi ciddiye alıyoruz!

Kurumlar arası araştırma iletişime önem ve dikkatli planlama demektir. Eksen Araştırma olarak enerjiden finansa, teknolojiden gıdaya, ve medyadan perakende satışa birçok endüstride karar verici paydaşlarla görüştük.

Panelimizde yer alan her düzeyden yöneticiyle yaptığımız görüşmeler birçok kurumun alacağı kararlarda yol gösterici oldu.

Saygın uluslararası araştırma ve danışmanlık organizasyonlarının bir üyesiyiz ve sektör davranış ve etik kurallarına sıkı sıkıya bağlıyız.

keyboard_arrow_up